عضو مجلس خبرگان رهبری:

اقدامات نابخردانه ترامپ به دلیل ترس از اقتدار سپاه و راضی نگه داشتن رژیم صهیونیستی است

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: این اقدامات نابخردانه دشمنان بخصوص ترامپ به دلیل ترس از سپاه است و قصد دارند ضعف های خودشان را و افدامات جاهلانه خود را پوشش دهند و رژیم صهیونیستی را راضی نگه دارند.

مولوی نذیر احمد سلامی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با طرقبه نیوز، اظهار کرد: دشمنان می دانند که ستون فقرات و رگ حیات نظام اسلامی سپاه است لذا برای اینکه به زعم خودشان برای تضعیف نظام اسلامی دست روی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نبض و ستون فقرات نظام گذاشته اند.

 

وی افزود: هر چند دشمنان این جنابات را انجام دهند سپاه استوارتر با دشمنان انقلاب و نظام مقابله دارد و هر روز از توان بالاتری برخوردار می شود.

 

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: این اقدامات نابخردانه دشمنان بخصوص ترامپ به دلیل ترس از اقتدار سپاه است و قصد دارند ضعف های خودشان را و افدامات جاهلانه خود را پوشش دهند و رژیم صهیونیستی را راضی نگه دارند.

 

سپاه در قلوب ملت ایران جای دارد

 

وی بااشاره به مقاصد دشمنان از پیگیری تحریم ها علیه ایران اسلامی و آسیب رساندن به سپاه افزود: ملت همگی پشتیبان سپاه هستند چراکه سپاه در قلوب ملت ایران جای دارد.

مولوی سلامی تصریح کرد: مردمی که با این همه تحریم های آمریکا موفقیت ها را تجربه کردند دشمن بداند هیچ گاه به اهداف واهی و شوم خود نخواهد رسید و هرچه این اقدامات جاهلانه را ادامه و انجام دهد به جای آسیب رسیدن به سپاهی که در قلوب مردم جای دارد خودش متضرر خواهد شد.

سردار شوشتری فرشته رحمت برای سیستان و بلوچستان بود

 

وی در ادامه افزود: سردار شوشتری که به دلایل وحدت بخشی در میان مردم امده بودند مورد همراهی مردم و جامعه روحانیت قرار گرفت لذا می توان گفت سردار شوشتری فرشته رحمت برای استان سیستان و بلوچستان بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: همین مطلبی که ترامپ دنبال می کند به عنوان حلقه ای از این زنجیره و عامل ترور و به شهادت رساندن سردار شوشتری شد تا آن وحدت و انسجامی که ایشان ایجاد کرده بودند مختل شود.

وی افزود: سردار شوشتری ظرف مدت کوتاهی برنامه ای که برای امنیت طراحی کرد عملیاتی و موفق شد و این ایجاد وحدت در بین مردم مثال زدنی بود لذا اصلا برای دشمن هیچگاه قابل تحمل نبود که این اقدامات ادامه یابد و سعس داشت خدشه و خللی در آن ایجاد کنند.

راه شهید شوشتری ادامه دارد

 

مولوی سلامی گفت: با شهادت ایشان برنامه ها و راه سردار شوشتری ادامه دارد و محبوبیت سردار بیش از پیش در جامعه مضاعف شد.

وی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمن تضعیف نظام، فاصله انداختن میان مردم و نظام و ایجاد اختلاف مذهبی و متشنج کردن اوضاع را در دستور کار دارد و همواره تلاش کرده بحران سیاسی و جنگ فرقه ای اطراف کشور را به داخل مرزهای ایران اسلامی نیز تسری بدهند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: باتوجه به اینکه ملت ایران به بلوغ سیاسی و به اگاهی رسیده در طی این چند سال پایه های نظام مستحکم تر شده است و دشمن بداند با این اقدامات بزدلانه به اهداف خود نمی رسد چراکه ملت و نظام با یکدیگر پیوند ناگسستنی دارند.

وی با بیان اینکه سپاه و نیروهای نظامی و انتظامی در دل مردم جای دارند افزود: مردم هیچ وفت اجازه نمی دهند قدرتی صدمه ای به نظام اسلامی و نهادهای انقلابی برسانند.

مولوی سلامی تصریح کرد: توصیه داریم ملت شریف ایران از توطئه های دشمن آگاهی داشته باشند لذا مقام معظم رهبری نیز فرموده اند که آگاهی و بصیرت شما یکی از عوامل پیروزی و موفقیت ها است و در این راستا بایستی همواره با وحدت و انسجام، با تبعیت از رهنمودهای ارزشمد مقام معظم رهبری این کاروان نظام اسلامیی را پیش ببریم

.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *