مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی:

۱۳ آبان نماد استکبارستیزی و نمایش اقتدار ملت ایران است

بینالود- مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی خراسان رضوی گفت: همه آحاد مردم از جمله دانش آموزان در روز ۱۳ آبان به عنوان روز استکبارستیزی به عنوان نمایش اقتدار ملت ایران مشت محکمی در دهان دشمن خواهند زد و نشان میدهیم که دانش اموزان از سنین کودک در راستای تحقق اهداف کشور تلاش می کنند.

به گزارش طرقبه نیوز، علی اصغر رجبی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان خراسان رضوی صبح امروز همزمان با مراسم زنگ بسیج، ایثار و پویایی در مدارس طرقبه شاندیز ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی و شهدای دانش آموز گفت: ۱۳ آبان امسال به عنوان روز استکبارستیزی دارای اهمیت و ویژگی های خاصی است.

 

وی افزود: حضور معنا دار مردم ولایت مدار امسال در راهپیمایی ۱۳ فرصتی مناسب است که در هفته بسیج دانش آموزی بوجود می آید باید بسیج برای این مهم عمق بخشی داشته باشد.

 

مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان خراسان رضوی اظهار کرد: هر کاری که در سنین بزرگسالی باید محقق شود پایه آن از دانش آموزی ساخته می شود و در تمامی افراد موفق و اقشار مختلف از ایام دانش آموزی و سنین پایین پیگیر موضوع شده اند.

 

وی ضمن با اهمیت دانستن موفقیت ها در سنین کوچک تر و حتی موضوع بازی های کودکان با اهداف والای تربیتی افزود: باید در راه و مسیر شهید فهمیده و شهید حججی و افرادی که در راستای اسلام تلاش داشتند گام برداریم.

 

رجبی خاطرنشان کرد: همه آحاد مردم از جمله دانش آموزان در روز ۱۳ آبان به عنوان روز استکبارستیزی به عنوان نمایش اقتدار ملت ایران مشت محکمی در دهان دشمن خواهند زد و نشان میدهیم که دانش اموزان از سنین کودک در راستای تحقق اهداف کشور تلاش می کنند.

 

وی با تأکید بر عدم غفلت از ظرفیت های سپاه و بسیج افزود: باید بتوانیم دانش اموز را علاوه بر شخصیت دادن همانند الگویی به نام شهید فهمیده تربیت داشته باشیم.

انتهای پیام/

 

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *