سرمربی تیم فوتبال پدیده:

کسب سه امتیاز بازی «گسترش فولاد» برای حضور در میانه جدول حیاتی است

سرمربی تیم فوتبال پدیده با تأکید بر اینکه امتیاز این مسابقه بسیار حیاتی است و باید با کسب سه امتیاز این بازی تیم را برای حضور در میانه جدول آماده کنیم اظهار کرد: باتوجه به اینکه این تیم متعلق به شهرستان طرقبه شاندیز است، برای ادامه پیشرفت، حمایت‌های تماشاگران مردم طرقبه شاندیز بسیار اهمیت دارد.

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده شاندیز در گفتگو با طرقبه‌نیوز، اظهار کرد: خدا را شاکریم که برای این مسابقه بازیکنان در آمادگی کامل هستند، تمرینات خوب انجام شده و باتوجه به پیروزی بازی گذشته در برابر نفت، بار روانی از روی تیم برداشته شده است.

 

وی افزود: با تمام تلاش و همدلی پیروز این رقابت می توان باشیم و به روزهای آینده امیدوار هستیم.

 

مهاجری گفت: تمرینات منظمی در هفته های گذشته انجام شده و به علت وضعیت جوی مجبور به برگزاری برخی تمرینات در چمن مصنوعی و سالن بودیم ولی از از اوایل هفته، ادامه تمرینات با جدیت بیشتری پیگیری شد و جو با نشاط و شادابی بازیکنان با انگیزه کامل تمرین های خوبی را پشت سر گذاشتند.

 

وی با اشاره به اینکه متاسفانه مصدوم و محروم زیادی برای این بازی وجود دارد افزود: کریم احمدی سه کارته است و شهاب گردان، مهرداد کفشگری، حمزه خضیرابی و علی مردانی مصدوم هستند، اما جایگزین ها با انسجام و توان کامل می‌توانند خودشان را ثابت کنند و نگرانی از این موضوع نداریم.

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده شاندیز ارزیابی بازی های گذشته را دارای اهمیت دانست و تصریح کرد: گسترش فولاد استراتژی خاص خود را دارد و تیمی است که در رقابت های بیرون از خانه بهتر نتیجه می گیرد.

 

وی با تأکید بر اینکه امتیاز این مسابقه بسیار حیاتی است و باید با کسب سه امتیاز این بازی تیم را برای حضور در میانه جدول آماده کنیم اظهار کرد: باتوجه به اینکه این تیم متعلق به شهرستان طرقبه شاندیز است، برای ادامه پیشرفت، حمایت‌های تماشاگران مردم طرقبه شاندیز بسیار اهمیت دارد.

 

انتهای پیام/

 

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *