فرمانده انتظامی طرقبه شاندیز:

کارگاه زیرزمینی تولید شامپوهای تقلبی در طرقبه شاندیز پلمپ شد

فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز گفت: کارگاه زیرزمینی تولید شامپوهای تقلبی با ۲۸ کیلوگرم مواد افیونی پلمپ شد

به گزارش طرقبه نیوز سرهنگ حسین دهقانپور فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز اظهار کرد: با دستگیری یک قاچاقچی حرفه ای مواد افیونی و کشف ۲۸ کیلوگرم تریاک در شهر شاندیز طی اطلاعات به دست آمده در بازجویی ها، دستورات قضائی در خصوص بازرسی از مخفیگاه این فرد در مشهد توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر دریافت شد.

وی افزود: تیم رسیدگی کننده پرونده در بازرسی از منزل دوم این قاچاقچی مواد مخدر که ادعا داشت در اختیار مستاجرش است با موضوع عجیبی مواجه شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز تصریح کرد: در بازرسی از این کارگاه غیرمجاز و غیربهداشتی، تعداد زیادی بشکه های ۲۰۰ لیتری حاوی مواد اولیه، دستگاه های پرکردن قوطی شامپو، دستگاه های همزن و مواد اولیه ای نظیر شیره نبات، تفاله گیاهان، برخی پودرها و گیاهان که با مقداری صابون رنده شده با هم مخلوط و قوطی با مجوز و شماره ثبت علامتی جعلی کشف شد.

وی افزود: در همین رابطه ضمن کشف آلات و ادوات استعمال مواد مخدر، یک عدد کلت گازی بادی غیرمجاز تعداد زیادی اسناد و مدارک جعلی کشف و با تشکیل پرونده قضائی به مرجع ذی صلاح قانونی معرفی شد.

سرهنگ دهقانپور تصریح کرد: متاسفانه شهروندان در هنگام خرید دارو به نشان استاندارد و شماره بهداشت دقت کافی نداشته و استعلام لازم از مراجع ذی صلاح و صنف خود در خصوص اصالت کالا انجام نمی دهند و این خود باعث شده که این فرد شیاد بیش از یک سال محصولات تقلبی خود را بین تعداد زیادی از شهروندان در کشور توزیع و مبالغ هنگفتی را به صورت نامشروع کسب کند.

وی خاطرنشان کرد: توصیه اکید ما به شهروندان داریم که، هرگونه دارو و محصولاتی نظیر شامپوهای گیاهی که تحت عنوان دارو عرضه می شود را از داروخانه هاو عطاری های مجاز و معتبر خریداری کرده و حتما نسبت به استعلام نشان استاندارد و شماره بهداشت از مراجع ذی صلاح اقدام کنند.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *