مدیر عامل سرزمین موج های خروشان طرقبه:

پتانسیل اجرای برنامه های فرهنگی و ارائه محصولات بومی در موج‌های خروشان وجود دارد

مدیر عامل سرزمین موج های خروشان طرقبه با اشاره به این مطلب که هدف اصلی زائران حضور در حرم مطهر رضوی است و پس از زیارت وقتی را برای تفریح اختصاص می دهند خاطرنشان کرد: در ورودی و مغازه های این مجموعه پتانسیل اجرای برنامه های مذهبی و فرهنگی وجود دارد و ظرفیتی برای ارائه صنایع دستی، محصولات باغی و فرهنگی شهرستان در این مجموعه وجود دارد.

به گزارش طرقبه نیوز، محمد بابایی مدیر عامل سرزمین موج های خروشان طرقبه در نشست مشترک با شورای فرهنگ عمومی طرقبه شاندیز اظهار کرد: باتوجه به اهمیت مووع شکوفایی اقتصادی تأکید بر اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی داریم.

وی افزود:در حال حاضر نزدیک به ۱۲۰۰ نفر پرسنل در مجموعه موج های خروشان مشغول به کار هستند.

مدیر عامل سرزمین موج های خروشان طرقبه با اشاره به ایراداتی که دستگاه اجرایی گفت: بر اساس قوانین قبلی مجوزهای لازم اخذ شده است و برای این پروژه ۴۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است اما امروز بایستی مجوزهای جدید برای پایان کاربگیریم.

وی افزود: بر همین اساس ۲۴۰ مغازه و فروشگاه در این مجموعه دچار اشکال شده است  و لذا درخواست داریم از مجموعه ای با این تعداد پرسنل و تعداد ۱۰ هزار نفر مهمان در روز که از بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری کرده حمایت شود.

بابایی با تأکید بر نیاز سرمایه گذاران به حمایت و دلخوش شدن در راستای اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی تصریح کرد: تسهیل گری در دستگاه های اجرایی بسیار دارای اهمیت است چراکه برند و مطرح شدن در فضای اقتصادی امروز زمان بر و هزینه بردار است.

مدیرعامل سرزمین موج‌های خروشان اظهار کرد: بدون شک وجود اماکن تفریحی و سرگرمی مثل پارک‌های آبی در افزایش زمان حضور مسافران و گردشگران درشهر مشهد اثرگذار است.

وی با بیان اینکه مجموعه موج های خروشان دارای کتاب خانه، ۵ نمازخانه و افرادی که رعایت حجاب را متذکر می شوند افزود: در این ایام پذیرایی از هیئت های مذهبی استان با تخفیف ویژه صورت گرفته است.

بابایی با اشاره به این مطلب که هدف اصلی زائران حضور در حرم مطهر رضوی است و پس از زیارت وقتی را برای تفریح اختصاص می دهند خاطرنشان کرد: در ورودی و مغازه های این مجموعه پتانسیل اجرای برنامه های مذهبی و فرهنگی وجود دارد و ظرفیتی برای ارائه صنایع دستی، محصولات باغی و فرهنگی شهرستان در این مجموعه وجود دارد.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *