سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد:

وقتی ۶ امتیاز از دست می‌دهیم باید روحیه تیمی را برگردانیم/ چاره ای جز برد نداریم

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد با بیان اینکه باید روحیه تیمی را برگردانیم گفت: ما امروز به جایی رسیده‌ایم که باید از اعتبار خودمان دفاع کنیم و بازیکنان پدیده به این موضوع واقف هستند.

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در گفتگو با طرقبه نیوز، ضمن اشاره به وضعیت پدیده قبل از بازی با نفت آبادان اظهار کرد: با بازیکنان جلسه گذاشتیم و خوشبختانه آنها شرایط باشگاه را درک کردند و از طرفی هم مدیریت باشگاه در تلاش است که مشکلات را حل کند.

 

وی با بیان اینکه ما وقتی ۶ امتیاز از دست می‌دهیم باید روحیه تیمی را برگردانیم افزود: ما امروز به جایی رسیده‌ایم که باید از اعتبار خودمان دفاع کنیم و بازیکنان پدیده به این موضوع واقف هستند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: سؤال من این است یک نظارت داوری چقدر ارزش دارد که افراد بخواهند خودشان را زیر سؤال ببرند؛ بعد از باخت سنگین تیم نه آن را توجیه کردم و نه حرفی زدم اما تیم پدیده پتانسیل بازگشت به بازی را دارد.

 

وی افزود: تیم ما به لحاظ فنی هیچ مشکلی ندارد و فقط باید تمرکز بازیکنان را برگردانیم.

 

مهاجری با بیان اینکه تیم نفت آبادان باوجود نتایج مختلف دارای بازیکنان تاثیرگذاری است تصریح کرد: در برابر این تیم به جز برد چاره ای دیگر نداریم.

 

وی افزود: خوشبختانه برای این مسابقه بعید می‌دانم بازیکنی را در اختیار نداشته باشیم و همه بازیکنان در تمرینات حضور دارند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: باتوجه به اینکه ایمانی عجله کرد و انتظار نداشتم او اینگونه از جمع ما برود اما با مسئولان باشگاه صحبت کردم که یک بازیکن در پست او جذب کنیم.

 

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *