سرمربی تیم پدیده مشهد:

هنوز از منطقه خطر در جدول جدا نشده‌ایم

سرمربی تیم پدیده مشهد گفت: هنوز از منطقه خطر به طور کلی جدا نشده‌ایم و پیروزی در بازی سپیدرود به اعتقاد من شش امتیازی بود و به شرایطمان کمک کرد و باتوجه به مشکلات عدیده‌ای که داشتیم، این برد برای ما خوب بود.

به گزارش طرقبه نیوز، رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد ضمن ابراز خوشحالی از کسب پیروزی با ارزش تیمش در برابر سپید رود اظهار کرد:  باتوجه به مشکلات عدیده‌ای که داشتیم، این برد برای ما خوب بود.

وی افزود: از آن گلی که زدیم هم خیلی خوب محافظت کردیم تا بتوانیم با پیروزی بازی را به پایان ببریم و خوشبختانه این برد به لحاظ روحی و روانی خیلی به تیم ما کمک کرد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: حسین مهربان و سینا زامهران به دلیل مصدومیت نمی‌توانستند برای ما به میدان بروند و از عملکرد مدافع راست تیم هم در دیدار مقابل ذوب‌آهن رضایت نداشتیم.

وی با بیان اینکه بازیکنان تیمش بسیار پُرتلاش ظاهر شدند افزود: ما فشار زیادی را تحمل می‌کنیم. به نظر من یک پنالتی محرز در نیمه اول به سود ما اعلام نشد.

مهاجری تصریح کرد: ما سه چهار موقعیت خوب را هم در نیمه اول از دست دادیم و واقعاً فشار زیادی روی تیم ما وارد شد و استرس داشتیم. با این حال به نظرم سپیدرود هم فوتبال خوبی بازی کرد و نمایش خوبی داشت.

 

وی افزود: تازه نفس کشیدیم که خودمان را از انتهای جدول جدا کنیم، اما هنوز از منطقه خطر به طور کلی جدا نشده‌ایم و پیروزی در بازی سپیدرود به اعتقاد من شش امتیازی بود و به شرایط‌مان کمک کرد.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *