فرمانده سپاه طرقبه شاندیز:

هسته جهادی روستاها به منظور حل مشکلات تولیدکنندگان روستا ایجاد می شود

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز بر ضرورت تشکیل هسته جهادی در هر روستا اشاره تاکید کرد: هسته های جهادی پل ارتباطی بین سپاه شهرستان کمیته امداد شهرستان و آستان قدس می باشند تا بتوانند در حل مشکلات اقتصادی در روستاها و در سطح کلان شهرستانها، موفق عمل کنند.

به گزارش طرقبه‌نیوز، سرهنگ پاسدار قدیر اسدزاده فرمانده سپاه طرقبه شاندیز صبح امروز در همایش دهیاران و معتمدین روستاهای شهرستان طرقبه شاندیز گفت: اقتصاد مقاومتی، تنها راه نجات اقتصاد ایران و جهان است.

 

وی با بیان اینکه اولین مسئله در بحث اقتصاد مقاومتی خود اتکائی می باشد افزود: در عرصه اقتصاد مقاومتى، در نظرداريم كه توليد كنندگان و مديريت فروش غرفه ها را در گروهى تحت عنوان،كارگروه اقتصاد مقاومتى به صورت شناسنامه‌دار سازماندهی كنيم.

 

اقتصاد مقاومتی، تنها راه نجات اقتصاد ایران و جهان است

 

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز با اشاره به نقش جوانان در اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: این مسئله برای ما اثبات شده که ما باید به جوانان کارآمد خود اتکاء کنیم، به عنوان نمونه، خود اتکائی در صنایع دفاعی را مدیون حضور جوانانی دلسوز و کارآمد همچون شهید تهرانی مقدم هستیم.

 

وی با تأکید بر این که از ابتدای سال برنامه‌ریزی‌های متعددی به منظور تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان طرقبه شاتدیز صورت گرفته در ادامه افزود: امروز همه پیشرفت ها وموفقیت ها در زمینه صنایع دفاعی رامدیون اتکاء به نیروی جوان و کارآمد کشور هستیم و قطعا اگر در اقتصاد مقاومتی هم میدان را به جوانان فعال بسپاریم موفق خواهیم بود.

 

وی بر ضرورت تشکیل هسته جهادی در هر روستا اشاره تاکید کرد: این هسته های جهادی پل ارتباطی بین سپاه شهرستان کمیته امداد شهرستان و آستان قدس می باشند تا بتوانند در حل مشکلات اقتصادی در روستاها و در سطح کلان شهرستانها، موفق عمل کنند.

 

در ادامه باتشریح فعالیت های مابین سپاه شهرستان و کمیته امداد شهرستان گفت: در بحث اشتغال زایی و اقتصاد مقاومتی در هر روستا و دریافت وام های مرتبط با اشتغال زایی، اولویت با تولیدگرانی است که بتوانند نیروی کار بیشتری را در حوزه اقتصاد مقاومتی فعال کنند و همچنین طرح اشتغال زایی آنها با اقلیم شهرستان و روستای مورد نظر هماهنگی داشته باشد.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *