رئیس کل دادگستری خراسان رضوی:

نهم دی ماه روز خنثی شدن فتنه ها است

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی ضمن اشاره به اهمیت و ماندگاری روز نهم دیماه در تاریخ اظهار کرد: نهم دی ماه روز خنثی شدن فتنه ها است و با زنده نگه داشتن این حماسه بزرگ از فته های دیگر پیشگیری می شود.

حجت الاسلام علی مظفری رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در گفتگو با طرقبه نیوز؛ ضمن اشاره به اهمیت و ماندگاری روز نهم دیماه در تاریخ اظهار کرد: نهم دی ماه روز خنثی شدن فتنه ها است.

وی با بیان اینکه فتنه همیشه در تاریخ وجود دارد افزود: حماسه نهم دیماه را اگر زنده نگه داریم از فته های دیگر پیشگیری می شود.

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: اگر فتنه ها فراموش شود و جدی گرفته نشود باییستی برای فته های آتی آماده باشیم لذا همیشه باید هوشیار باشیم و بصیرت لازم را برای جلوگیری از فتنه ها حفظ کنیم.

وی با اشاره به فتنه های جدید در شکل های جدید افزود: در تاریخ مقابله و درگیری بین حق و باطل همیشه وجود درد و بنابراین رمز فرمایش مقام معظم رهبری این است که مردم بصیرت داشته باشد.

حجت الاسلام مظفری ضمن اشاره بر نقش مسئولان در مقابله با فتنه به آشنایی با وظیفه و عمل صحیح به آن توسط مسئولان تأکید کرد.

وی افزود: یکی از ابزارهای دشمن همین است و اگر در گوشه ای وظیفه خوب انجام نشود دشمن به اصل نظام و عملکرد آن خدشه وارد می کند و لذا مسئولان می توانند با عملکرد خوشان با بهتر عمل کردن در انجام وظایف با تعهد و وظیفه شناسی در خنثی کردن فنته ها نقش ایفا کنند.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *