مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه طرقبه شاندیز:

نهم دیماه روز میثاق مردم با ولایت و شکستن تحلیل های باطل دشمن استکباری است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه طرقبه شاندیز گفت: در واقع روز نهم دی ماه روزی است که مردم با تحلیل درست تحلیل های غلط و باطل دشمن استکباری را در هم شکستند و میثاق خودشان را با امام، مقتدا و رهبر انقلاب اسلامی یادآور شدند.

حجت الاسلام اسماعیلی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه طرقبه شاندیز در گفتگو با طرقبه نیوز، ضمن اشاره به اهمیت نهم دی ماه اظهار کرد: وقتی انسان به تاریخ نگاه می کند به خوبی درک می کند همواره و در همه زمان ها مؤمنین و افراد با بصیرت در مقابل جریان نفاق و استکبار ایستادگی کرده و پیروز شده اند، همچنان که در زمان پیامبر اکرم(ص) و امیرالمؤمنین نیز مالک اشتر و مسلمانان حضور داشتند.

 

وی افزود: لکن عده ای هم دستخوش تحریف شده اند و نظر خودشان را در برابر امام(ع) و رسول اکرم(ص) ترجیح دادند و همه این ها به خاطر نداشتن بصیرت واقعی است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه طرقبه شاندیز گفت: در همین راستا رهبر معظم انقلاب فرمودند، در خودتان بصیرت و قدرت تحلیل ایجاد کنید و نگذارید که دشمن از بی بصیرتی و نا آگاهی ما استفاده کند و واقعیت ها را واژگونه در چشممان جلوه دهد.

 

وی افزود: در واقع روز نهم دی ماه روزی است که مردم با تحلیل درست تحلیل های غلط و باطل دشمن استکباری را در هم شکستند و میثاق خودشان را با امام، مقتدا و رهبر انقلاب اسلامی یادآور شدند.

 

حجت الاسلام اسماعیلی تصریح کرد: همه ما شاهد بودیم که یک سرباز همچون شهید حججی بزرگوار بصیرت اطاعت از امام را پیدا می کند چطور جان عزیز خود را تقدیم آرمان های انقلاب و نظام اسلامی  کرده و در صحنه حاضر می شود.

 

وی افزود: مردم هم با ایمان و اعتقاد دینی و مذهبی نشان دادند که در لبیک به ندای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب حاضر هستند و در تمامی سطوح مرزهای دفاع از ارزش ها نقش آفرین باشند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه طرقبه شاندیز گفت: آنچه که مسلم است این است که ما بایستی همواره بیدار و هوشیار بوده و توطئه های دشمنان قسم خورده اسلام و قرآن را بشناسیم و خنثی کنیم.

 

وی افزود: مردم این را بدانند که فتنه تمام نشده و دشمن هر روز فتنه جدیدی را برای این مردم طرح ریزی می کند که با روشنگری باید جلو آن گرفته شود.

 

حجت الاسلام اسماعیلی اظهار کرد: ما باید روحیه ایثار، شهادت و فداکاری را در بین نسل های جوان گسترش داده و آنان را در برابر دسیسه های دشمن خصوصا آمریکای جنایتکار بیمه کنیم و در برابر خدعه های فرهنگی و افکار باطل، ایشان را بیمه کنیم.

 

وی افزود: البته کسانی که در مسائل گوناگون دسترسی به اطلاعات دادند خوب می دانند که چه دامی برای کشور گسترانده اند، لذا در این زمینه روشنگری و بیان حقیقت لازم است که تبیین گردد.

 

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *