رئیس هیئت پروش اندام و بدنسازی خراسان رضوی خبر داد:

نایب قهرمانی تیم مچ اندازی بانوان طرقبه شاندیز در مسابقات قهرمانی استان

رئیس هیئت پروش اندام و بدنسازی خراسان رضوی گفت: اولین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان خراسان رضوی با حضور ۴۰ نفر در شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد و در پایان تیم این شهرستان نایب قهرمانی در بخش بانوان و تیم آرمات مشهد به مقام قهرمانی در بخش آقایان رسید.

مهدی بکائیان رئیس هیئت پروش اندام و بدنسازی خراسان رضوی در گفتگو با طـرقبه‌نیوز، اظهار کرد: اولین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان خراسان رضوی با حضور ۴۰ نفر در شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد که افراد انتخابی برای مسابقات کشوری در نیمه اول مردادماه و متخبین آن در قالب تیم ملی برای مسابقات آسیایی حضور خواهند یافت.

 

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات ورزشکاران در وزن های مختلف از ۵۰ کیلوگرم تا ۸ وزن و از باشگاه های مختلف شرکت دارند گفت: تیم مچ اندازی بانوان شهرستان طرقبه شاندیز در نخستین دوره مسابقات باشگاه های خراسان رضوی و در قالب جام عفاف توانست مقام نایب قهرمانی این سری از مسابقات را کسب کند.

 

رئیس هیئت پروش اندام و بدنسازی خراسان رضوی افزود: این سری از مسابقات با حضور نمایندگان بانوان و آقایان شهرستان های نیشابور، قوچان، طرقبه شاندیز و مشهد با هدف ایجاد روحیه شادابی، نشاط در مجموعه ورزشی آزادی به میزبانی شهرستان طرقبه شاندیز برگزار شد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: درمسابقات قهرمانی مچ اندازی باشگاه های استان در بخش آقایان که با حضور ۹۵ ورزشکار برگزار شده بود روز گذشته با قهرمانی تیم ارمات مشهد به پایان رسید.

 

بکاییان با اعلام اینکه تیم های نیشابور و شاندیز به ترتیب نایب قهرمان و مقام سوم را کسب کرده اند اظهار کرد: مسابقات قهرمانی مچ اندازی بانوان و آقایان باشگاههای استان برای نخستین بار به میزبانی طرقبه شاندیز با استقبال و حضور گرم ورزشکاران این رشته برگزار شد.

 

وی ضمن تأکید بر ایجاد رویکردی مثبت در ترویج و توسعه این ورزش در جامعه افزود:در رشته پرورش اندام و بدنسازی ۴ رشته پاورلیفتینگ، مچ اندازی، پرور اندام و قوی ترین مردان وجود دارد که قصد اریم تمام رشته ها فعال و پویا باشند.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *