نامه تاج برای جلوگیری از ورود دوربین‌ها به ورزشگاه‌ها/ پخش دربی ۸۵ در هاله‌ای از ابهام

سازمان لیگ به دستور رئیس فدراسیون فوتبال قصد دارد جلوی پخش بازی‌های لیگ را از این هفته بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، عصر امروز (دوشنبه) نشستی بین مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال، محمدرضا داورزنی، مهدی تاج و مسئولان صدا و سیما در مورد حق پخش تلویزیونی برگزار شد تا در نهایت فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ برای گرفتن حق پخش تلویزیونی به توافقاتی با صدا و سیما دست یابند که این اتفاق رخ نداد.

در این نشست صحبت‌هایی از سوی نمایندگان صدا و سیما در مورد اینکه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای گرفتن حق پخش و رسیدن به نتیجه باید با شرکتی به نام توسکا که پیمانکار همکار با صدا و سیماست، وارد مذاکره شوند مطرح شد که با استقبال فوتبالی‌ها همراه نشد. تاج و داورزنی به نمایندگان  صدا و سیما تاکید کردند؛ در صورتی که آنها با پیمانکار مربوطه همکاری کنند،  صدا و سیما هم باید با یک شرکت پیمانکار با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال همکاری داشته باشد که مورد موافقت آنها قرار نگرفت.

عدم توافق دوباره فدارسیون فوتبال و سازمان لیگ با صدا و سیما در مورد حق پخش باعث شد تا مهدی تاج به این نتیجه برسد که جلوی پخش بازی‌های بازی‌های هفته یازدهم و حتی دربی پایتخت را بگیرد.

قرار است تاج فردا کتبا با ارسال نامه‌ای به ورزشگاه‌های محل بازی‌های این هفته لیگ برتر دستور دهد تا  از ورود دوربین‌های تلویزیونی جلوگیری کنند. با شرایط موجود و در صورت عدم توافق بین طرفین پخش این هفته بازی‌های لیگ از جمله دیدار حساس پرسپولیس و استقلال که ساعت ۱۶:۴۵ روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *