مسابقات فرهنگی ورزشی المپیکو ۲۰۱۶ در شاندیز برگزار می‌شود

بزرگ ترین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان شرق کشور موسوم به BBEX و مسابقات فرهنگی ورزشی المپیکو ۲۰۱۶ در شهرستان طرقبه شاندیز تا ۲۶ آذرماه در تالار پدیده شاندیز برگزار می شود.

 

مجید حاجی محمدی مدیر اجرای مسابقات فرهنگی ورزشی المپیکو ۲۰۱۶ در گفتگو با طرقبه نیوز اظهار داشت: باتوجه به انتظارات خانواده های کودک و نوجوان کشور مقرر شده بزرگترین گردهمایی تخصصی خانواده ها و کودک و نوجوان در شرق کشور با حضور متوسط روزانه ۲۵ هزار نفر از خانواده ها در تالار پدیده شاندیز تا ۲۶ آذرماه ادامه داشته باشد.

 

وی افزود: مسابقات المپیکو ورزش هایی در رشته های حرکتی، کششی، فکری برای نوجوانان بین ۴ تا ۱۲ سال است که با همکاری سازمان ورزش و جوانان ۲۰ ایستگاه بازی برای شرکت کنندگان در حوزه مسابقات المپیک قرار می دهد و در پایان حکم و مدال قهرمانی المپیک نیز به برگزیدگان اهدا خواهد شد تا  عامل انگیزه ای برای ورزش و سلامتی میان نوجوانان باشد.

 

مدیر اجرای مسابقات فرهنگی ورزشی المپیکو با بیان اینکه خانواده ها از طریق بهزیستی و آموزش و پرورش نیز برای بازدید از نمایشگاه حضور دارند و حضور برای بازدید مردم از جدیدترین دستاوردهای آموزشی کودک و نوجوان رایگان است گفت: اولین نمایشگاه فروش خدمات کودک و نوجوان با حضور بهترین برندهای کشور در حوزه های پوشاک، مواد عذایی و بهداشتی، اسباب بازی، امور فرهنگی و لوازم التحریر و دکوراسیون اتاق کودک برگزار می شود.

 

وی با اشاره به حضور مهمان ویژه و مجریان مطرح کودک و نوجوان از ساعت ۱۹ تا ۲۲ در نمایشگاه و اهدای جوایزی از جمله ۱۲ سکه بهار آزادی گفت: در حوزه بین الملل نیز برای حمایت از کودکان جنگ زده فلسطین و مظلوم جهان بزرگ ترین طومار دلنوشته کودک ایرانی برای کودکان فلسطینی به طول ۵ کیلومتر ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

 

 

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *