امام جمعه طرقبه:

مردم شهرستان در جریان و درخواست کننده برگزاری کنسرت های حاشیه ساز نیستند

امام جمعه طرقبه با بیان اینکه مردم در جریان و درخواست کننده برگزاری برخی مجالس و رویدادهایی مانند کنسرت ها نیستند گفت: معروف گستری در راستای منکر زدایی اولین گام اشاعه این فریضه مهم است.

به گزارش طرقبه نیوز، حجت الاسلام ایزدی امام جمعه طرقبه ظهر امروز در نشست مشترک مسئولان با ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان طرقبه شاندیز اظهار کرد: اگر انسان یار و مددکار فریضه امر به معروف و نهی از منکر باشد خداوند او را یاری می کند و خداوند جامعه ای را امر به معروف را ترک کند به خودشان واگذار می کند.

وی ضمن اشاره به اهمیت تشکیلات جدید امر به معروف افزود: مسئولان بایستی اهتمام جدی را نسبت به این مسئله داشته باشند.

امام جمعه طرقبه گفت: طرقبه شاندیز به لحاظ همجواری با مشهد، توریستی بودن و ازدیاد ترددها  وضعیت خاصی در این ایام پیدا می کند و نیاز است مسئولان به صورت تشکیلات و جسمی واحد عمل کنند.

وی افزود: مردم در جریان و درخواست کننده برگزاری برخی مجالس و رویدادهایی مانند کنسرت ها نیستند و گاهی از ناحیه برخی افراد خاص اصراری وجود دارد که کنسرت هایی در این شهرستان برپا شود لذا حواشی این مجالس همیشه مشکل ساز است.

حجت الاسلام ایزدی تصریح کرد: بایستی روی این مسئله حساسیت بیشتری داشته باشیم چراکه مردم این شهرستان با تعصبات دینی هستند و نیازمند کار فرهنگی ویژه است.

وی افزود: معروف گستری در راستای منکر زدایی اولین گام اشاعه این فریضه مهم است.

امام جمعه طرقبه گفت: هر سال بایستی نیازهای فرهنگی و برنامه ها بررسی شود و باتوجه به برجسته بودن این شهرستان اقدامات فرهنگی پرجاذبه عملیاتی شود.

وی ضمن تأکید بر استفاده حداکثری از این ظرفیت الهی افزود: باتوجه به تأکید مقام معظم رهبری بر مقابله با تهدیدات و آسیب های فرهنگی باید بدانیم دشمن در این زمینه برای تمام اقشار طرح و برنامه ریزی داشته است.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *