دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی:

مخالفتی در خراسان رضوی با موسیقی وجود ندارد/حضور ۱۰ هزار نفر در آموزشگاه های موسیقی مشهد

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی اظهار کرد: کسی در شورای فرهنگ عمومی استان و در کل استان با موسیقی مخالفتی ندارد و نباید ما مسئولان گرفتار هیاهو و بازی های سیاسی شویم.

به گزارش طرقبه نیوز، سید عبدالله ارجاعی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی ظهر امروز در چهارمین نشست اعضای ستاد امربه معروف شهرستان طرقبه شاندیز ضمن تأکید بر اهمیت تشکیلات طلایه داران امر به معروف گفت: در شورای فرهنگ عمومی استان مقرر شد کارگروهی اجرای صحنه ای موسیقی در استان را بررسی کند که چهار جلسه با این موضوع با مدیران دستکاه های اجرایی و اساتید دانشگاه برگزار شده است.

وی افزود: بعید می دانیم به دلیل ریشه ای و علمی بررسی کردن موضوعات به زودی به نتیحه برسد لذا پیشنهاد داریم تا زمان ابلاغ دستورالعمل و تصمیم گیری ها دستور العمل بومی شهرستان ملاک اجرا و عمل قرار گیرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی اظهار کرد: کسی در شورای فرهنگ عمومی استان و در کل استان با موسیقی مخالفتی ندارد و نباید ما مسئولان گرفتار هیاهو و بازی های سیاسی شویم.

وی افزود: بالغ بر ۱۰ هزار نفر در آموزشگاه های موسیقی رسما آموزش های موسیقی می بینند.

ارجاعی تصریح کرد: آن چیزی که مخالفت می شود جوانب برنامه هایی است که از کنترل خارج می شود و لذا هر برنامه ای که آن جوانب منفی را دارد و متولی آن نمی تواند برنامه را کنترل و اداره کند محل اشکال است.

وی با اشاره به اینکه بحث اصلی کنترل جوانب کار است افزود: بایستی بیان شود که واقعیت این است که کسی با موسیقی مشکلی ندارد و خراسان رضوی رتبه سوم آموزشگاه و هنرجویان کشور را دارد که اکثرا موسیقی سنتی است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی ملاک برای عمل را قانون دانست و خاطرنشان کرد: کتابچه ای در راستای توضیحات اجرای عمل به امر به معروف ارائه شده که اولویت بندی و  شناسایی معروفات و منکرات شهرستان ها در آن به عنوان وظیفه ستاد مطرح شده است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *