فرمانده سپاه طرقبه شاندیز:

عدم اعتماد به نیروی جوان کشور موجب توقف پیشرفت می شود

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز اقتصاد مقاومتی را بهره مندی از داشته ها، علم و تولیدات کشور دانست و افزود: اعتقاد به این نوع اقتصاد مورد تأکید رهبر معظم انقلاب برای تسریع در پیشرفت کشور است.

به گزارش طرقبه نیوز؛ سرهنگ قدیر اسدزاده فرمانده سپاه طرقبه شاندیز صبح امروز در اولین نشست هم اندیشی نخبگان شهرستان طرقبه شاندیز در دانشگاه بینالود گفت: دانشگاه مرکز تربیت و پرورش افراد نخبه، پژوهشگران آینده و جهادگران عرصه علم است و شروع سازماندهی نیروهای علمی و نخبه شهرستان با تکیه بر نیروی جوان و بومی دارای اهمیت است.

وی با بیان اینکه کشور پس از انقلاب در همه ابعاد مورد تحریم های مختلف قرار گرفت افزود: علم پیونده دهنده همه این عرصه به یکدیگر است و لذا دشمن روی این موضوع و نسل دانشمند ایرانی تمرکز دارد.

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز اظهار کرد: جوانان ایرانی ثابت کردند که با وجود تحریم ها پیشرفت و ترقی را متوقف نکرده بلکه رشد نیز داشته اند.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس و پس از انقلاب هر جایی که تکیه و اعتماد بر نیروی جوان و بومی نشد پیشرفت متوقف شده و عقبگرد داشته ایم.

سرهنگ اسدزاده تصریح کرد: با تکیه بر همین پشتوانه جوان و ظرفیت داخل کشور در خیلی از علوم برتر جهان هستیم و در رقابت با قدرت های جهان با اقتدار پیشرفت داشته ایم.

وی اقتصاد مقاومتی را بهره مندی از داشته ها، علم و تولیدات کشور دانست و افزود: اعتقاد به این نوع اقتصاد مورد تأکید رهبر معظم انقلاب برای تسریع در پیشرفت کشور است.

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز با اشاره به اینکه اعتقاد به اقتصاد مقاومتی پیشرفت زا است تصریح کرد: علی رغم تحریم های دشمن در صنایع مختلف پزشکی، دفاعی و هسته ای پیشرفت داشتیم و با اعتماد به تولیدات داخلی و پرهیز از نگاه کاسب کارانه می توانیم در بسیاری از محصولات داخلی جزو صادرکنئدگان باشیم.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *