قهرمان پیشین کشتی جهان:

شرایط اقلیمی شاندیز ظرفیت فراوان برای رشد کشتی رقم زده است

مجید خدایی قهرمان پیشین کشتی جهان و ملی پوش المپیکی کشور میهمان بخش شاندیز بود و از استعدادهای ورزش کشتی این منطقه بازدید کرد.

به گزارش طرقبه نیوز، دکتر مجید خدایی قهرمان پیشین کشتی جهان و ملی پوش المپیکی کشور ظهر امروز میهمان بخش شاندیز بود و از استعدادهای ورزش کشتی این منطقه بازدید کرد.

 

وی درجمع مسئولان و ورزشکاران شاندیزی گفت: شرایط اقلیمی ظرفیت و پتانسیل های فراوان این بخش روزهای پرفروغی را نوید می دهد.

 

قهرمان پیشین کشتی جهان اظهار کرد: به عنوان عضو خانواده فدراسیون، برای رشد کشتی شاندیز از هر گونه تلاش دریغ نمی‌کنم، با شناختی که از پیشکسوتان کشتی شهرستان دارم مطمئنا با اجرای دقیق مقررات، قوانین در امر آموزش‌های لاز م و به روز بستر را برای دستیابی آینده سازان به عناوین قهرمانی فراهم می‌ کند.

 

وی با اشاره به وجود امکانات و سالن مناسب افزود: اداره ورزش وجوانان استان و شهرستان به تناسب ظرفیت های شهرستانها توجه ویژه ای را معمول می دارند.

 

خدایی بخش شاندیز در آینده نزدیک میزبان بزرگان کشتی، برگزاری کارگاه های آموزشی به منظور ارتقاء سطح علمی است و بی تردید دستیابی اهداف، حمایتهای مسئولان را می طلبد.

 

وی گفت: انتخاب مجدد دکتر رسول خادم بعنوان رئیس فدراسیون کشتی کشور و همراهی افتخارآفرینان  کشتی خراسان با ایشان مایه مباهات است.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *