سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد:

روز جمعه با تیمی کامل به مصاف استقلال برویم

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: مشکلاتی مثل مصدومیت بازیکنان و این مسائل را در تیم داریم و باتوجه به چند مصدوم در تیم‌مان امیدواریم بتوانیم برای مسابقه روز جمعه با تیمی کامل به مصاف استقلال برویم.

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد اظهار کرد: مشکلاتی مثل مصدومیت بازیکنان و این مسائل را در تیم داریم و البته از نحوه تمرینات شاگردانم راضی هستم، درست است که چند مصدوم در تیم‌مان داریم ام امیدواریم بتوانیم برای مسابقه روز جمعه با تیمی کامل به مصاف استقلال برویم.
وی ضمن اشاره به مصدومیت خانزاده افزود: عبدالله حسینی و مرادمند حضورشان مقابل استقلال مشخص نیست.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در خصوص اینکه آیا باشگاه پدیده درخواست کرده بازی این تیم با استقلال در ورزشگاه امام رضا برگزار شود، گفت: واقعاً اگر شرایط باشد ورزشگاه امام رضا برای ما خیلی بهتر است.

وی افزود: این بد است که ما تماشاگری در ورزشگاه نداشته باشیم اما انتظار داشته باشیم تیم‌ها نتیجه بگیرند. همین ۱۵۰۰ نفر هم که برای ما به ورزشگاه می‌آیند دستشان را می‌بوسیم اما اگر قرار است بازی در شهر ما برگزار شود قطعاً باید تماشاگر بیشتری برای ما به ورزشگاه بیاید.

مهاجری تصریح کرد: استقلال هم بهتر و منسجم‌تر شده اما نتایج قابل پیش‌بینی نیست چون هر بازی شرایط خاص خودش را دارد، ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در این بازی به برتری برسیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد در خصوص کسر ۶ امتیاز از تیم پدیده افزود: باشگاه پیگیر این موضوع است اما ما آن را فراموش کرده‌ایم، ما داریم کارمان را انجام می‌دهیم و همه چیز را به عهده باشگاه گذاشته‌ایم.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *