فرماندار طرقبه شاندیز خبر داد:

راه اندازی کاملترین مرکز تیراندازی کشور در شهرستان طرقبه شاندیز

فرماندار طرقبه شاندیز گفت: با مشارکت بخش خصوصی و زیر نظر اداره ورزش و جوانان کاملترین مرکز تیراندازی کشور در راستای تحقق سند توسعه بر پایه گردشگری در طرقبه شاندیز راه اندازی خواهد شد.

به گزارش طرقبه نیوز، سید حسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیز صبح امروز در نشست بررسی امور ورزش و جوانان گفت: با مشارکت بخش خصوصی و زیر نظر اداره ورزش وجوانان و مساعدت مجموعه شهرستان کاملترین مرکز تیراندازی کشور در شهرستان طرقبه شاندیز راه اندازی خواهد شد.

 

وی افزود: این امر گام دیگری در راستای تحقق سند توسعه که بر پایه گردشگری بوده برداشته می شود.

 

فرماندار طرقبه شاندیز اظهار کرد: سعی شده در راستای چشم انداز سند توسعه شهرستان زمینه و بستر لازم برای حضور گردشگران و مسافران داخلی و خارجی در بخش های مختلف فراهم شود.

 

وی افزود: بخشی از این بسترسازی ها در حوزه ورزش های مختلف می باشد که راه اندازی بزرگترین مرکز تفریحات آبی و فعالیت باشگاه سوارکاری شهرستان است.

 

حسینی تصریح کرد: فعالیت این مرکز تیراندازی می تواند ضریب ماندگاری گردشگران و زائران را در شهرستان افزایش دهد که تاثیر شگرفی در اقتصاد وصنعت گردشگری شهرستان خواهد داشت.

 

وی افزود: این مجموعه اولین مرکز کامل تیراندازی کشور خواهد بود که در یازده رشته تیراندازی حرفه ای و تفریحی فعالیت خواهد داشت.

 

فرماندار طرقبه شاندیز ضمن تأکید بر توسعه ارائه خدمات ورزشی و رفاهی تیراندازی خاطرنشان کرد: تیراندازی اهداف پروازی ورزش گرانی محسوب می شود و نیاز به اختصاص زمین بزرگی دارای امکانات برای ادامه و فعالیت امن این رشته ورزشی دارد.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *