رئیس اداره آموزش و پرورش طرقبه شاندیز:

دانش آموزان بسیجی پیشتاز و خط شکن عرصه های جهاد علمی و سازندگی هستند

رئیس اداره آموزش و پرورش طرقبه شاندیز گفت: امروز شاهد بروز استعداد و توانمندی ها در بین دانش آموزان بسیجی در عرصه های جهاد علمی، بسیج سازندگی، مسائل درسی و اجتماعی هستیم و دانش آموزان بسیجی پیشتاز و خط شکن این عرصه ها هستند و امیدواریم که جامعه نیز از نتایج آن برخوردار شود.

به گزارش طرقبه‌نیوز، سید احمد باقری رئیس اداره آموزش و پرورش طرقبه شاندیز ظهر امروز در جمع دانش آموزان بسیجی شهرستان به مناسبت آغاز هفته بسیج دانش آموزی ضمن گرامیداشت این هفته و تلاش گران این مسیر ارزشمند گفت: این برنامه های مورد نظر در هفته بسیج دانش آموزی زمینه آشنایی و یادآوری هر چه بیشتر اهداف تشکیل بسیج و شرایطی که منجر به این شجره طیبه شد ایجاد شود.

 

وی با اشاره به نگاه عالمانه در حوزه های مختلف و ساماندهی بسیج دانش آموزی  افزود: انتظارات والایی از دانش آموزان بسیجی در موضوعات  مختلف بسیج سازندگی، پرورشی تربیتی، ورزشی و فرهنگی ایجاد شده است.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش طرقبه شاندیز اظهار کرد: موضوعات و نتایج بسیج در تمام این حوزه ها سرآمد هستند لذا دانش آموزان در عرصه مجاهدت علمی، اخلاقی و صیانت از ارزش های اصیل نظام اسلامی حضور مؤثر و ماندگاری داشته باشد.

 

وی ضمن تأکید بر برنامه ریزی بسیج دانش آموزی نسبت به ارتقای درک، دانش و دستاوردهای علمی افزود: نگاه آسیب شناسانه به این حوزه ها نیازمند یادگیری و آموزش در عرصه فضای مجازی نیز است.

 

باقری با بیان اینکه آموزش و پرورش وظیفه و مأموریت تعلیم و تربیت دارد تصریح کرد: اما باتوجه به اینکه نباید دچار غفلت و انحراف شویم کار تربیت محدود به دانش آموزان و کودکان نیست.

 

وی افزود: امروز شاهد بروز استعداد و توانمندی ها در بین دانش آموزان بسیجی در عرصه های جهاد علمی، بسیج سازندگی، مسائل درسی و اجتماعی هستیم و دانش آموزان بسیجی پیشتاز و خط شکن این عرصه ها هستند و امیدواریم که جامعه نیز از نتایج آن برخوردار شود.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش طرقبه شاندیز خاطرنشان کرد: انسان های متواضع و بی ادعا و بی نام و نشان بسیج را تشکیل دادند و خالصانه و بی ریا در دفاع مقدس و قبل از آن این مفاهیم را منتقل کردند لذا بسیجی فرد بی ادعا و  با از خودگذشتگی مجاهدت های عرصه های مختلف را پیگیری دارند.

 

وی با اشاره به استقبال زایدالوصف دانش آموزان درباره راهیان نور افزود: امیدواریم پیگیری لازم برای تأمین مالی این سفر معنوی صورت می گیرد.

 

باقری با تأکید بر داشتن روحیه با نشاط و منتقد عالمانه به عنوان ویژگی جوانی گفت: برای کشف حقیقت و یافتن راه درست در راستای آرمانهای نظام اسلامی بایستی تعمیق باورهای اعتقادی را سرلوحه برنامه ها قرار دهیم.

 

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *