همسر شهید علیزاده از شهدای مدافع حرم:

حمایت و پیروی از ولایت فقیه ارزنده ترین اقدام خانواده شهدا است

همسر جاوید الاثر شهید مدافع حرم سید قاسم علیزاده با بیان اینکه حمایت از رهبری و پیرو ایشان بودن بالاترین و بهترین عملی است که ما باید انجام دهیم گفت: شهید علیزاده همیشه به تلاوت قرآن، درک مفاهیم آن و همچنین به جا اوردن صله رحم سفارش می کردند و خود در این امور پیشگام بودند.

به گزارش طرقبه‌نیوز، امروز همزمان با هفته دفاع مقدس آیین غبارروبی و عطر افشانی ضریح مطهر امامزادگان والامقام یاسر و ناصر علیهما السلام طرقبه با حضور مسئولین شهرستان طرقبه شاندیز و خادمین افتخاری آستان ملکوتی در هفته دفاع مقدس در جوار ضریح مطهر امامزادگان والامقام یاسر و ناصر علیهما السلام برگزار شد.

 

تقارن ایام شهادت اباعبدالله حسین (ع) با هفته دفاع مقدس و حضور خانواده های معظم شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس معنویتی خاص و جلوه‌ای دیگر به مراسم غبارروبی ضریح مطهر امامزادگان بخشیده بود.

 

هشت خانواده از شهدای مدافع حرم شهر مشهد مقدس مهمان ویژه آستان ملکوتی امامزادگان یاسر(ع) و ناصر(ع) بودند.

 

حضور همسران و مادران و فرزندان خردسال شهدای مدافع حرم در این مراسم عطر بوی کربلا را در فضای ملکوتی بارگاه مطهر دو چندان کرده بود.

 

 

اما در نگاه و صحبتهای همسر شهید افتخار و صلابت و صبر را با همه اعتقاد و باور می توانستیم احساس کنیم.

 

همسر شهید مدافع حرم علی اکبر زوار گفت: پیکر پاک شهید آذرماه سال ۹۵ تشییع شده، شهید گرامی به خداپرستی و عفاف توصیه کرده و خواسته که فاطمه زهرا(س) را الگوی زندگی خود قرار دهیم.

 

وی افزود: شهید مدافع حرم علی اکبر زوار دو دختر ده ساله چهار ساله از خود به یادگار گذاشته اند.

 

همسر جاوید الاثر شهید مدافع حرم سید قاسم علیزاده در حاشیه این مراسم گفت: آذر ماه سال ۹۳ خبر شهادت ایشان را به ما دادند ولی تاکنون از پیکر مطهر شهید خبری نشده است.

 

شهید جاوید الاثر سید قاسم علیزاده همیشه به تلاوت قرآن، درک مفاهیم آن و همچنین به جا اوردن صله رحم سفارش می کردند و خود در این امور پیشگام بودند.

 

وی افزود: حمایت از رهبری و پیرو ایشان بودن بالاترین و بهترین عملی است که ما باید انجام دهیم.

 

در این مراسم از خانواده های معظم شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس و همچنین شهید غلامرضا شریفی که از جانبازان دفاع مقدس بودند و در سال ۹۳ به شهادت رسیدند و مزار این شهید گرامی در جوارآستان ملکوتی امامزادگان می باشد در آستان ملکوتی امامزادگان یاسر و ناصر علیهما السلام تقدیر شد.

 

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *