رئیس هیئت تیراندازی استان خراسان رضوی خبر داد:

جزئیات راه اندازی دومین باشگاه رسمی اهداف پروازی مشهد در طرقبه

رئیس هیئت تیراندازی استان خراسان رضوی ضمن اشاره به آماده بودن و تجهیز باشگاهی در شاندیز به عنوان سایت اهداف پروازی گفت: باشگاه هایی در شهرستان های کاشمر، تربت جام و تربت حیدریه به همین منظور فعالیت دارند و باشگاه تیراندازی طرقبه به عنوان دومین باشگاه رسمی اهداف پروازی در مشهد مطرح است.

کوروش فرودی رئیس هیئت تیراندازی استان خراسان رضوی در گفتگو با طرقبه نیوز، اظهار کرد: سابقه هیئت تیراندازی به دو دهه گذشته بر می گردد و معمولا هر چهار سال یک بار رئیس هیئت انتخاب می شود.

 

وی افزود: هیئت در رشته های مختلف اعم از اهداف ثابت با تفنگ و تپانچه ۱۰ متر، اهداف پروازی و همچنین سیستم های تیرانداری ورزشی و گلوله زنی مختلف فعالیت دارد.

 

رئیس هیئت تیراندازی استان خراسان رضوی گفت: با توجه به اینکه در استان زیرساخت و امکانات کمی در این زمینه داریم، دراهداف پروازی تا امسال زیرساخت خوبی نداشتیم و یکی از موارد در دست پیگیری ایجاد زیرساخت ها در این رشته است.

 

وی ضمن تأکید بر حمایت های بخش خصوصی در راستای ایجاد زیرساخت برای جامعه ورزش تیراندازی و همچتیت شکارجیان مجاز زیرمجموعه هیئت برای استفاده از فضای استاندارد افزود: بر اساس برنامه ریزی بخش های خصوصی در پی راه اندازی باشگاه تیرانداری اهداف پروازی هستند.

 

فرودی ضمن اشاره به آماده بودن و تجهیز باشگاهی در شاندیز به همین منظور تصریح کرد: در نزدیکی روستای تجر از توابع بخش طرقبه زمینی اختصاص داده شده و برای سرمایه گذاری در ایجاد سایت اهداف پروازی نیز آماده است.

 

وی با اشاره به فعالیت باشگاه هایی در شهرستان های کاشمر، تربت جام و تربت حیدریه به همین منظور افزود: این باشگاه به عنوان دومین باشگاه رسمی اهداف پروازی در مشهد مطرح است.

 

رئیس هیئت تیراندازی استان خراسان رضوی گفت: تیرانداری جزو رشته هایی مناسب برای بانوان و اقایان است و در استان از نظر اموزش تخصصی کمبودی در مربی اهداف ثابت و پروازی نداریم.

 

وی افزود: در رشته اهداف ثابت تیم بانوان خراسان رضوی مقام سوم کشوری بانوان را کسب کرده اند اما در اهداف پروازی نیاز به حمایت بیشتر در ارائه امکانات برای کسب مقام های بهتر داریم.

 

فرودی با بیان اینکه تیراندازی اهداف پروازی ورزش گرانی محسوب می شود و نیاز به اختصاص زمین بزرگی دارای امکانات برای ادامه و فعالیت امن این رشته ورزشی دارد خاطرنشان کرد:  باتوجه به اینکه ورزش تیراندازی رشته مورد توصیه پیامبر اکرم(ص) می باشد امیدواریم مسئولان در ایجاد زیرساخت برای آموزش و حمایت از ورزشکاران کمک رسانی لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *