نماینده مردم طرقبه شاندیز در مجلس:

توطئه برخی شرکت های ساختمانی به مناطق طرقبه شاندیزخیانت است/شوراهای اسلامی حساس باشند/ چرا یک پارک مناسب برای مردم وجود ندارد؟

نماینده مردم طرقبه شاندیز در مجلس با اشاره به ایستادگی در برابر این تفکر غلط شهرداری مشهد تصریح کرد: برخی می خواهند این زمین ها را از شهرستان طرقبه شاندیز جدا کرده و ساختمان سازی کنند و لذا به همه شهرداران این موضوع را متذکر شده ایم.

به گزارش طرقبه نیوز، محمد دهقان نماینده مردم طرقبه شاندیز در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جمع مسئولان شوراهای اسلامی شهرستان طرقبه شاندیز اظهار کرد: حلقه وصل مردم و حکومت شوراها هستند اگر همین شوراها غیر مردمی شوند بلای بزرگی بر سر کشور می آید.

وی با بیان اینکه مردمی ترین نهادها بسیج و شوراها به عنوان نماینده مردم هستند افزود: مصیبت عظما این است که مسئولان و نهادهایی به عنوان حلقه وصل حکومت با مردم چیزی را از جیب مردم برای خودشان در نظر داشته باشند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به برخی موضوعات هم شهرستان طرقبه شاندیز گفت: یکی از موارد مرزبندی شهرستان طرقبه شاندیز با شهر مشهد است که در حال پیگیری هستیم.

وی افزود: نگاه کلان به این موضوع داریم و معتقدیم این اراضی منطقه مربوط به کل ملت ایران است و باید حفظ شود و باید در راستای گردشگری و طبیعت به کار گرفته شود.

دهقان با اشاره به ایستادگی در برابر این تفکر غلط شهرداری مشهد تصریح کرد: برخی می خواهند این زمین ها را از شهرستان طرقبه شاندیز جدا کنند و ساختمان سازی کنند و لذا به همه شهرداران این موضوع را متذکر شده ایم.

وی افزود: آنچه که از طبیعت و مناطق بکر مانده باید تبدیل به فضای سبز شود و همه ملت استفاده کنند و این نگاه ملی به قضیه است.

نماینده مردم طرقبه شاندیز در مجلس گفت: این بنگاه های ساختمانی با شرکت ها و دولت ها همکاری دارند و قصد دارند پس از ساخت و ساز منفعت زودگذر خودشان و شهرداری را تأمین کنند.

وی با گلایه از این موضوع که چرا یک پارک بزرگ و مناسب برای مردم وجود ندارد افزود: منطقه طرقبه شاندیز تنفس گاه شهر است و باید زمینه ای برای استفاده تمام مردم شهر بوجود آید.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خاطرنشان کرد: شهرستان طرقبه شاندیز به ساخمان سازی ارزش ندارد و در واقع گلبهار برای سرریز سکونت شهر مشهد طراحی و ساخته شده است که بزودی پیمانکار خارجی و داخلی برای ساخت متروی این شهر فعالیت خواهند داشت.

وی افزود: با بارگذاری جمعیتی در طرقبه شاندیز مخالف هستیم و نباید باغات در این منطقه به ساختمان تبدیل شود و اگر اقدامی در این راستا انجام خیانت به آینده و اهمیت منطقه است.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *