فرمانده سپاه طرقبه شاندیز خبر داد:

تشریح ویژه برنامه‌های طرقبه شاندیز در هفته عفاف وحجاب

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی ویزه برنامه های هفته عفاف و حجاب را در این شهرستان که برحی از انها با مشارکت مردم برگزار می شود را اشریح کرد.

به گزارش طرقبه‌نيوز ، سرهنگ پاسدار قدیر اسدزاده امروز در سی امین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان طرقبه شاندیز که در مجموعه تجاری پدیده شاندیز برگزار شده بود ضمن گرامیداشت آغاز هفته عفاف و حجاب از ۱۷ تا ۲۳ تیرماه به برنامه های فرهنگی و تبیینی بسیج در این ایام که با مشارکت سایر ادارات شهرستان اجرا می‌شود گفت: دیدار با ائمه جمعه طرقبه و شاندیز، برپایی نمایشگاه های فرهنگی عفاف و حجاب با همکاری شهرداری ها، نشست فرهنگی مشاوره ای و پیاده روی ورزشی دختران شهرستان، برپایی همایش «ریحانه‌های بهشتی»  در امامزادگان یاسر(ع) و ناصر(ع)، اردوی فرهنگی تفریحی ویژه دختران بسیجی حلقات صالحین و مسابقه کتاب‌خوانی با موضوع عفاف در پایگاه های بسیج گوشه ای از برنامه های این هفته است.

 

وی در ادامه از دو تجمع مدافعان حریم خانواده در سطح شهرهای طرقبه و شاندیز با هدف مطالبه رعایت حدود الهی در امر عفاف و حجاب خبر داد و تصریح کرد: با توجه به اغاز هفته عفاف و حجاب، وزارت کشور رسما در سطح استانداری‌ها روزشمار برنامه های اجرایی این هفته را ابلاغ کرده که امیدواریم قرمانداری شهرستان طرقبه شاندیز  هم در زمینه برگزاری و پیگیری برنامه های مؤثری در این زمینه هر چه سریع تر اقداماتی داشته باشد و باتوجه به مطالبه قشر مذهبی مردم شهرستان در این زمینه فعال شود.

 

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز اظهار کرد: همیاران حجاب درسطح شهرستان فعال هستند و ایجاد حلقات صالحین عفاف و حجاب برای کودکان و نوجوانان و همچنین اهدای شاخه گل به بانوان در اماکن عمومی به صورت ویژه را در این ایام در دستور کار خواهند داشت.

 

وی افزود: در این ایام بسیج خواهران شهرستان طرقبه شاندیز ضمن ایجاد ایستگاه محصولات عفاف و حجاب در اماکن عمومی و پارک های شهرستان، تجمعات مردمی به منظور صیانت از حریم خانواده در مصلی و مساجد شهرستان طرقبه شاندیز ارائه خواهند داشت.

 

سرهنگ اسدزاده با تأکید بر نقش زن مسلمان در پاسداری از حجاب فاطمی گفت: برنامه های امسال هفته عفاف و حجاب شهرستان به یادبود شهیده حجاب بانو فاطمه بیگم سجادی نامگذاری شده که مدفن این بانوی شهیده نیز در گلزار شهدای شاندیز می‌باشد.

 

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *