رییس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز:

ترویج سبک زندگی قرآنی هدف برگزاری محافل قرآنی شهرستان است

رییس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز در جوار بارگاه ملکوتی امامزادگان طرقبه گفت: از مهمترین اهداف برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم، ترویج سبک زندگی قرآنی در جامعه است.

به گزارش طرقبه نیوز، حجت الاسلام حبیب صادقی، رییس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز ظهر امروز در جمع شرکت کنندگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم این شهرستان که در جوار بارگاه ملکوتی امامزادگان یاسر(ع) و ناصر(ع) برگزار شد، گفت: ترویج سبک زندگی قرآنی، مهمترین هدف برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم است.

 

وی با اشاره حضور ۴۸۰ نفر از طرقبه شاندیز و استقبال خوب متسابقان از سطح شهرستان و روستاهای اطراف در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، تصریح کرد: این روح بهاری قرآن و مفاهیم متعالی آن است که دلها را به سمت خود می کشاند.

 

رییس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز اظهار کرد: برگزاری آزمون های قرآنی با توجه به معنویت خاصی که در مردم ایجاد می کند درسوق دادن جامعه به سمت فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی بسیار موثر است.

 

وی با اشاره به فعالیت‌های قرآنی شهرستان افزود: خوشبختانه مردم طرقبه شاندیز از برنامه و محافل قرآنی استقبال خوبی دارند و جلسات قرآنی در رشته های مختلف در سطح شهرستان برگزار می شود.

 

حجت الاسلام صادقی افزود: مسابقات قرآنی امسال بسیار خوب و منسجم برگزار شد که باید این گونه برنامه ها در جهت اشاعه روح تعالی بخش قرآن در جامعه تداوم داشته باشد.

 

وی اظهار کرد: حضور ۴۲۱ بانوی قرآنی شهرستان در این آزمون سراسری امتیاز با ارزش فرهنگی و معنوی است و از برکات معنوی حضور بانوان در برنامه‌های فرهنگی و مذهبی، سوق دادن فرزندان به سمت مفاهیم قرآن کریم می باشد.

 

گفتنی است، ششمین  مرحله آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم طرقبه شاندیز با حضور ۴۸۰ شرکت کننده در جوار بارگاه مطهر امامزادگان یاسر و ناصر (ع) برگزار شد.

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *