امام جمعه طرقبه:

تجمل‌گرایی مسئولان و زندگی اشرافی‌ خطر بزرگی برای کشور است

امام جمعه طرقبه گفت: تجمل‌گرایی مسئولان و زندگی های اشرافی‌ خطری بزرگ برای کشور محسوب می شود و لذا باید از جریان آندلس عبرت بگیریم و در محوریت رهبری نظام حرکت کنیم.

به گزارش طرقبه‌نیوز، حجت الاسلام ایزدی امام جمعه طرقبه به مناسبت های هفته از جمله همبستگی ملی در دفاع از ارکان نظام خصوصا ولایت فقیه، سالروز تأسیسی شورای نگهبان، پذیرش قطعنامه و شهادت امام جمعفر صادق(ع) اشاره کرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی به منزله گنج پربهایی است که در طول تاریخ بسیاری از ائمه(ع) آرزوی تحقق حاکمیت اسلام را برای اجرای قوانین الهی داشتند.

 

وی با اشاره به حضور بسیاری از جوانان به عنوان مدافعان حرم و انقلاب اسلامی افزود: امام خمینی(ره) انقلاب را مانند یک بنای مهندسی شده مستقر کردند که همه نیازهای آینده نیز در آن پیش بینی شده که یکی از آن موارد مسأله شورای نگهبان قانون اساسی است.

 

امام جمعه طرقبه بازتاب تلاش ها و فداکاری های آن زمان را پیروزی مسلمانان بر تکفیری ها در سایر نقاط جهان اسلام مانند سوریه و عراق دانست که نشانه عظمت نظام جمهری اسلامی است و اظهار کرد: عمل به تأکیدات امام(ره) روز به روز بر اقتدار این نظام می افزاید؛ یکی از این مباحث مورد تأکید جلوگیری از «نفوذ» دشمن است.

 

وی با اشاره به فروپاشی حکومت آندلس پس از ۸ قرن بر مهندسی عالی نظام اسلامی تأکید کرد و تصریح کرد: مسئله اختلاف هرجا باشد ویرانگر است لذا ولایت فقیه بر اساس روایات نقش اساسی در وحدت مسلمانان دارد.

 

حجت الاسلام ایزدی گفت: تجمل‌گرایی مسئولان و زندگی های اشرافی‌ خطری بزرگ برای کشور محسوب می شود و لذا باید از جریان آندلس عبرت بگیریم و در محوریت رهبری نظام حرکت کنیم.

 

وی افزود: حضور در صحنه های انقلابی برای پشتیبانی از نظام رهپیمایی ها و نماز جمعه در کنار مردم از موارد  بسیار مهمی است که باید مسئولان توجه داشته باشند.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *