عضو هیئت امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین:

تبدیل قدس به مرکز و پایتخت اسرائیل خوابی تعبیر نشدنی برای استکبار است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر این مطلب که قدس مرکز و پایتخت اسرائیل بشود خوابی تعبیر نشدنی است گفت: خود اصل رژیم صهیونیستی در حال فروپاشی و متلاشی شدن است و با آرمان های سلطه جویانه در محدوده خودش محصور شده است.

حسین مظفر عضو هیئت امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین در گفتگو با طرقبه نیوز؛ ضمن اشاره به موضع جدید ترامپ در مورد موضوع انتقال سفارت آمریکا به قدس اظهار کرد: اقدام رئیس جمهور آمریکا فعالیتی منفعلانه و به خاطر جبران شکست هایی بوده که حضورش در سوریه و عراق در پی داشته است.

وی با اشاره به دامنه این اقدامات به دلیل تنفر در جامعه بین المللی افزود: این تصمیمات در حالی گرفته می شود که قدس از آن فلسطینیان و مسلمانان همچنان خواهد ماند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اشغال قدس توسط دشمن را رؤیایی غیر قابل تعبیر از جانب جبهه استکبار دانست و گفت: جدای از نظر حاکمانی فریب کار و مرتجع مخصوصا عربستان که در پی ارتباط با رژیم صهیونیستی هستند، ملل مسلمان در برابر این مسئله موضع گیری می کنند و قطعا ملل مسلمان این اقدام تجاوزکارانه را محکوم و در برابر آن ایستادگی خواهند کرد.

وی با تأکید بر این مطلب که قدس مرکز و پایتخت اسرائیل بشود خوابی تعبیر نشدنی است افزود: خود اصل رژیم صهیونیستی در حال فروپاشی و متلاشی شدن است و با آرمان های سلطه جویانه در محدوده خودش محصور شده است لذا قطعا نخواهد کاری از پیش ببرد و این امر عینیت نخواهد یافت.

 

صل رژیم صهیونیستی در حال فروپاشی و متلاشی شدن است

 

مظفر خاطرنشان کرد: حاکمان کشورهای مرتجع عربی به خاطر قلدری و سلطه پذیری دشمن  از گذشته فاصله زیاد و عمیقی با مردمان آن منطقه دارد.

وی افزود: مدت ها دشمن این فریب کاری خودشان را پنهان می کرده و امروز آشکار شده است و لذا فلسفه اینکه بیش از ۶۰ سال ملت فلسطین در مظلومیت قرار دارند خیانت حاکمان مرتجع و خائن عرب بوده است که با اسم اسلام و به نام شعار دفاع از فلسطین به انان ضربه زده اند.

عضو هیئت امنای جمعیت دفاع از ملت فلسطین تصریح کرد: این فاصله عمیق منجر به بیداری اسلامی می شود و ثمره آن برچیده شدن تاج و تخت حاکمان نالایق مرتجع منطقه است که در حمایت از اسرائیل روزانه اقداماتی خائنانه دارند.

وی افزود: به نظر می رسد چون این اقدام نامناسب و فضاحت بار است و مرکز قدس توسط دشمنان نشانه رفته است باید تمام مسلمانان در تمام نقاط سرزمین ها و کشورها در ارتباط با اعلام انزجار و تنفر نسبت به نابودی اسرائیل عکس العمل و راهپیمایی داشته باشند تا آمریکا از این اقدام پشیمان و عقب نشینی داشته باشد.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *