رییس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز:

بیش از هزار دانش آموز در مسابقات سراسری قرآن و نماز طرقبه شاندیز شرکت دارند

سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن، عترت و نماز دانش آموزان شهرستان طرقبه شاندیز با حضور یک هزار و ۱۰۰ نفر برگزار می شود.

حجت الاسلام محمد صفرپور رییس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز در گفتگو با طرقبه نیوز، اظهار کرد: سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن، عترت و نماز دانش آموزان طرقبه شاندیز در ۱۰ رشته برای مقطع متوسطه اول و دوم و در ۵ رشته در مقطع ابتدایی برگزار می شود.
وی افزود: مسابقات قرآنی مقطع متوسطه دهم و یازدهم بهمن ماه و مقطع ابتدایی اسفندماه سال جاری در دارالقرآن نورالمهدی(عج) طرقبه با حضور هزار و ۱۰۰ دانش آموز برتر آموزشگاه های این شهرستان برگزار می شود.

 

رییس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز با بیان اینکه داوران مجرب خراسان رضوی و مربیان قرآن اداره آموزش وپرورش طرقبه شاندیز در این مسابقات به قضاوت خواهند پرداخت گفت: مسابقات سراسری قرآن عترت و نماز دانش آموزان طرقبه شاندیز با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه و دارالقرآن نورالمهدی(عج) وابسته به آموزش وپرورش این شهرستان برگزار می شود.

 

وی افزود: ششمین مرحله آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور ۴۸۸ نفر ۱۰ اسفند ماه سال جاری در دو پایگاه طرقبه و شاندیز برگزار می شود.
حجت الاسلام صفرپور تصریح کرد: تا جمعه ۶ بهمن ماه ۴۸۸ نفر از این شهرستان در سایت سراسری قرآن و عترت ثبت نام شده اند، که ۸۰ درصدشرکت کنندگان بانوان هستند، و بیشترین آمار ثبت نام در رشته حفظ سوره های «واقعه و ملک» می باشد.
وی افزود: شرکت کنندگان کلاس های قرآنی مرکز فرهنگی قرآنی آستان مقدس امامزادگان یاسر و ناصر(ع) ، بیشترین مشارکت را در این مسابقات نسبت به سایر موسسات قرآنی سطح شهرستان داشته اند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طرقبه شاندیز خاطرنشان کرد: قرآن آموزان کلاس های حفظ ترتیبی و موضوعی، جلسات قرآنی، دانشگاه ها و حوزه‌های علمیه دو شهر شاندیز و طرقبه ، کانون اصلاح و تربیت و مدارس ابتدایی ومتوسطه شهرستان نیز در این آزمون سراسری ثبت نام کردند.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *