رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان طرقبه شاندیز خبر داد:

برگزاری نخستین دوره مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسییک در طرقبه شاندیز

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان طرقبه شاندیز گفت: در ادامه برگزاری مسابقات بدن سازی و پرورش اندام که به میزبانی هیات بدن سازی و پرورش اندام شهرستان طرقبه و شاندیز برگزار شده است. بزودی نخستین دوره مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسییک و فیزیک برگزار می شود.

امیر حسین اخوان رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان طرقبه شاندیز در گفتگو با طرقبه نیوز، اظهار کرد: نشست هم اندیشی روسای هیات های بدن سازی و پرورش اندام استان ۲۹ دی ماه درهتل سحاب مشهد برگزار می شود.

 

وی در باره هدف از برگزاری این نشست گفت: در این جلسه اهداف  بلند مدت هیات ها، جوانگرایی، توجه به آموزش های علمی و تخصصی، نظارت بر باشگاه ها و همچنین توجه به  نحوه آموزش مستمر مدیران باشگا ه ها به بحث و تبادل نظر گذاشته می شود.

 

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان طرقبه شاندیز افزود: در پایان این نشست روسای جدید کمیته های هیات بدن سازی و پرورش اندام شهرستان طرقبه و شاندیز معرفی و احکام آنان صادر می شود.

 

وی تصریح کرد: در ادامه برگزاری مسابقات بدن سازی و پرورش اندام که به میزبانی هیات بدن سازی و پرورش اندام شهرستان طرقبه و شاندیز برگزار شده است. بزودی نخستین دوره مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسییک و فیزیک برگزار می شود.

 

اخوان گفت: نخستین دوره مسابقات پرورش اندام، بادی کلاسییک و فیزیک به میزبانی باشگاه بدن سازی رویال به مناسبت گرامی داشت دهه مبار ک فجر بیستم بهمن ماه در سالن مجموعه ورزشی آزادی طرقبه برگزار می شود.

 

وی افزود: این مسابقات طبق مقررات  IFBBو با حضور داوران رسمی فدراسیون در ۳ رده سنی بزرگسالان، پیشکسوتان و جوانان برگزار می شود و در این مسابقات که همراه با فیگورگیری افتخاری یکی از قهرمانان برون مرزی استان می باشد به نفرات برتر لوح و تندیس مسابقات اهدا خواهد شد.

 

رییس هیات بدن سازی و پرورش اندام شهرستان طرقبه و شاندیز خاطر نشان کرد: ورود تماشاچیان برای دیدن مسابقات به صورت رایگان است.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *