رئیس هیئت پرورش اندام طرقبه شاندیز خبر داد:

برگزاری مسابقات قوی‌ترین مردان در نیمه اول مرداد ماه به شرط اخذ مجوز

رئیس هیئت پرورش اندام طرقبه شاندیز ضمن اعلام بازدید فنی از باشگاه ها از مشخص شدن مسئولین کمیته‌های هیئت بدنسازی با ترکیبی از نیروهای بومی و متخصص خبر داد و گفت: درخواست مجوز برگزاری مسابقات قوی ترین مردان طرقبه شاندیز در نیمه اول مردادماه داده شده است.

امیرحسین اخوان رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام طرقبه شاندیز در گفتگو با طرقبه نیوز، اظهار کرد: باتوجه به پیشگیری و جلوگیری ورزش از آسیب‌های اجتماعی در هر جامعه و پالایش روح آن جامعه، از امور و فعالیت‌های مربوط به استعدادهای ورزشی و جوانان باید قاطعانه حمایت شود.

 

وی افزود: ظرفیت‌های بالای ورزشی شهرستان طرقبه شاندیز از نظر سرمایه‌گذاری بخش خصوص و استعدادها و توانایی های ورزشی سرآمد است.

 

رئیس هیئت پرورش اندام شهرستان با بیان اینکه در طرقبه شاندیز ۹ باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در حال فعالیت هستند گفت: در نشستی با حضور باشگاه داران، مربیان و مدیران باشگاه های پرورش اندام، نکاتی در مورد بیمه ورزشی، موازین و مقررات قانونی برای جلوگیری از هرگونه اختلال گوشزد شد.

 

وی افزود: اکثریت باشگاه‌ها دارای مجوز بوده و مابقی نیز در حال طی کردن مراحل اخذ مجوز می باشند و بایستی حمایت از باشگاه‌های ورزشی و ورزشکاران با تعامل ادارات مختلف، باشگاه‌هایی که در لیست پلمپ قرار دارند به وضعیت ثابت برسند.

 

اخوان ضمن اعلام بازدید فنی از باشگاه ها از مشخص شدن مسئولین کمیته‌های هیئت بدنسازی با ترکیبی از نیروهای بومی و متخصص خبر داد و گفت: درخواست مجوز برگزاری مسابقات قوی ترین مردان طرقبه شاندیز در نیمه اول مردادماه داده شده است.

 

وی افزود: یکی از راه‌های افزایش حضور و رغبت جوانان در باشگاه‌های ورزشی اجرای مسابقات در سطح شهر و اماکن شهری مانند پارکها است لذا مسابقاتی در این زمینه همچون مسابقات مچ اندازی پس از اخذ مجوز انجام می شود.

 

وی بیشترین دلایل پلمپ باشگاه های شهرستان را نقص مدارک، عدم حضور باشگاه ها برای تمدید مجوز پس از دو سال برای تکمیل پرونده مطرح کرد که در صورت پیگیری نشدن از ادامه فعالیت جلوگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *