سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان:

با کسر شش امتیاز از سوی فیفا کارمان بسیار سخت شد

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان با بیان اینکه با کسر این شش امتیاز کارمان بسیار سخت شد گفت: در توضیح این تصمیم از سوی فیفا، بازیکنی برای دریافت حق و حقوقش به فیفا شکایت کرده که این موضوع به مسائل مالی ربط داشت، ولی متأسفانه ما از لحاظ فنی جریمه شدیم.

رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان درباره وضعیت فعلی پدیده اظهار داشت: ما تمرینات را طبق برنامه‌ریزی قبلی دنبال می‌کنیم تا آماده نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر شویم.

وی افزود: البته هفته گذشته کسر شش امتیاز از پدیده باعث شد تا موقعیت سختی پیدا کنیم، ولی دیگر نمی‌توان به این اتفاق فکر کرد و ما باید تلاش کنیم تا دوباره به بالای جدول برگردیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان ضمن اشاره به تأثیر کسر شش امتیاز در روحیه بازیکنان پدیده گفت: طبیعتاً بازیکنان در روزهای اول شرایط سختی را تجربه می‌کردند، ولی الان وضعیت بهتر است و همه تلاش می کنیم تا بتوانیم دوباره به بالای جدول برسیم.

وی افزود: ما در نیم‌فصل اول زحمات زیادی کشیدیم و متأسفم که نتایج این زحمات در پایان نیمه ابتدایی فصل تا حدودی هدر رفت، چون کسر شش امتیاز اتفاق کوچکی نبود.
مهاجری خاطرنشان کرد: در توضیح این تصمیم از سوی فیفا سه سال پیش یک بازیکن در پدیده بازی می‌کرده که برای دریافت حق و حقوقش به فیفا شکایت کرده است. این موضوع به مسائل مالی ربط داشت، ولی متأسفانه ما از لحاظ فنی جریمه شدیم.

وی ضمن اشاره به کسب نتایج درخشان افزود: با کسر این شش امتیاز کارمان بسیار سخت شد لذا باید تلاش کنیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: تیمش مستحق کسر شش امتیاز نیست و ادامه کار برای جبران این عقب‌افتادگی دشوار است.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *