سرمربی پدیده شاندیز:

با حمایت تماشاگران مشهدی باید از اعتبارمان در لیگ برتر دفاع کنیم

سرمربی پدیده شاندیز گفت: در هفته های اخیر رشد خوبی داشتیم اما ۴ بازی اخر دشوار است و همین که در این فصل تیم مشهدی در لیگ برتر حفظ شد باتوجه به حواشی و اتفاقات کار بزرگی انجام شده است

محمدرضا مهاجری سرمربی پدیده شاندیز در گفتگو با طـرقبه‌نیوز، ضمن اشاره به برتری تیم پدیده شاندیز در برابر استقلال و اینکه موقعیت های زیادی در دیدار گذشته از دست دادیم افزود: امیدوار به حضور تماشاگران و حمایت آنها هستیم.

وی افزود: با توجه به قطعی شدن حضور پدیده در لیگ و داشتن تجربه تلاش داریم به رده های بالای جدول برسیم.

سرمربی پدیده شاندیز با بیان اینکه استقلال تیم خوب و شایسته‌ای است افزود: میزان آمادگی تیم پدیده خوب است و باتوجه به اینکه در جدول و لیگ حضور قطعی شده باید از اعتبارمان در لیگ دفاع کنیم.

مهاجری ضمن اشاره به حسین  مهربان و فریبرز گرامی به عنوان مصدومان این دیدار و شرایط مناسب برای این بازی اظهار کرد: تمرکز روی بازی امروز داریم و نقاط ضعف استقلال را بررسی کردیم لذا تلاش داریم در بازی استقلال و ذوب آهن به پیروزی برسیم.

وی با بیان اینکه تلاش کردیم جزو ۶ تیم بالای جدول باشیم اما در طول فصل مسائل حاشیه ای رخ داد که مانع کسب نتیجه شد تصریح کرد: هواداران مشهدی تیم را حمایت کنند.

سرمربی پدیده شاندیز گفت: در هفته های اخیر رشد خوبی داشتیم اما  ۴ بازی اخر دشوار است و همین که در این فصل تیم مشهدی در لیگ برتر حفظ شد باتوجه به حواشی و اتفاقات کار بزرگی انجام شده است؛ برای سال بعد امیدواریم در رده های بالای جدول نتایج بهتری کسب کنیم و روند کسب نتایج بهتر شود.

وی ضمن اعلام اینکه در بازی با استقلال محروم نداریم ادامه داد: باتوجه به حضور تماشاگران استقلالی در ورزشگاه، منتظر حمایت تماشاگران هستیم و قطعا باتوجه به بازی های باقیمانده در لیگ، مشهدی ها بیشتر این تیم را مورد حمایت قرار دهند.

مهاجری با بیان این مطلب که فوتبال غیرقابل پیش بینی است اما برای کسب نتیجه می رویم خاطرنشان کرد: این آخرین بازی تیم پدیده در مشهد است و مسابقه بعدی ین تیم در اصفهان برگزار می شود لذا از همه رسانه ها و مردم و ارگان ها درخواست حمایت داریم.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *