فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز خبر داد

انهدام باند سارقان با ۲۰ فقره سرقت در طرقبه شاندیز

فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز با اشاره به دستگیری ۳ برادر سارق، ۲۰ فقره سرقت گفت: متهمان در چندین مرحله بازجویی پلیس به سرقت از باغ ویلاها و ساختمان های در حال ساخت فاقد نگهبان و تجهیزات ایمنی اعتراف کردند.

به گزارش طرقبه نیوز سرهنگ حسین دهقانپور فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز در گفت و گو با پلیس اظهار کرد: در پی چند فقره سرقت از باغ ویلاهای بخش شاندیز پلیس آگاهی این فرماندهی مسئول رسیدگی به این پرونده شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از بررسی سرقت ها ضمن تقویت گشت های محسوس و نامحسوس و پس از چند روز تحقیقات میدانی با توجه به سرنخ های به دست آمده به ۳ برادر سابقه دار مشکوک شدند و با جمع آوری ادله کافی آنها را با هماهنگی مقام قضائی در اقدامی ضربتی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیری اموال مسروقه کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه شاندیز گفت: متهمان در چندین مرحله بازجویی پلیس به ۲۰ فقره سرقت از باغ ویلاها و ساختمان های در حال ساخت فاقد نگهبان و تجهیزات ایمنی با استفاده از یک دستگاه وانت نیسان اعتراف کردند.

وی افزود: پلیس شهرستان با دستگیری ۳ برادر سارق، ۲۰ فقره سرقت باغ ویلاها و ساختمان های در حال ساخت را کشف کرد..

سرهنگ حسین دهقانپور با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا خاطرنشان کرد: رعایت اصولی نظیر استفاده از دوربین های مداربسته استاندارد با قابلیت تصویربرداری مناسب در شب، قفل و حفاظ مناسب و همچنین حضور نگهبان محله در نقاطی که چندین باغ ویلا در نزدیکی هم قرار دارند از نکاتی است که می تواند از بروز چنین مواردی پیشگیری کند.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *