فرماندار طرقبه شاندیز خبر داد:

انتخاب شهرستان طرقبه شاندیز به عنوان شهرستان دوستدار سالمند

فرماندار طرقبه شاندیز با اعلام انتخاب شهرستان طرقبه شاندیز به عنوان شهرستان دوستدار سالمند گفت: ایجاد بستر مناسب برای حضور همه افراد و فراهم آوردن زمینه حضور همه افراد در جامعه گام ارزشمندی در تسهیل بهره مندی همگان از امکانات اجتماعی است.

به گزارش طرقبه نیوز؛ سید حسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیز صبح امروز در جمع مسئولان شهرستان گفت: تلاش ها باید در این حوزه معطوف به ایجاد فرصت برابر برای همه افراد در برخورداری از مواهب اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی باشد که این مهم به مفهوم استفاده افراد با توانمندی های مختلف از امکانات جامعه برای حضور در اجتماع است.

 

وی افزود: بستر سازی برای حضور بیشتر معلولان در عرصه های مختلف ازجمله حوزه اقتصاد است چراکه توانمندسازی اقتصادی با شاخص اشتغال پایدار می تواند منجر به توانمندسازی در دیگر حوزه ها شود.

 

فرماندار طرقبه شاندیز اظهار کرد: ایجاد بستر مناسب برای حضور همه افراد و فراهم آوردن زمینه حضور همه افراد در جامعه گام ارزشمندی در تسهیل بهره مندی همگان از امکانات اجتماعی است.

 

وی با اعلام انتخاب شهرستان طرقبه شاندیز به عنوان شهرستان دوستدار سالمند افزود: امیدواریم با گسترش این شاخصه ها و ایجاد امکانات و بستر سازی مناسب بتوانیم شهر بهزیستی و استاندارد برای حضور همه افراد در اجتماع فراهم کنیم.

 

حسینی خاطرنشان کرد: درسال جاری تعهد شهرستان ایجاد۵۰ شغل پایدار برای مجموعه تحت پوشش بوده که باتلاش همکاران و پیگیری به عمل آمده با افزایش ۱۸۰درصدی و ایجاد ۹۰شغل توانسته ایم به مقام نخست انجام تعهدات اشتغال در استان نائل آئیم.

انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *