جانباز قطع نخاعی هفتاد درصد نیروی انتظامی:

الگوی دیگران خواهی هدفمند، چهارده معصوم(ع) و زندگی پر بار امام حسین(ع) است/ ضرورت اندیشه در افزایش نمود قیام حسینی

جانباز قطع نخاعی هفتاد درصد نیروی انتظامی با اشاره به اینکه الگوی دیگران خواهی، چهارده معصوم(ع) و زندگی پر بار امام حسین(ع) است افزود: عاشورا تا اربعین میلیون ها زائر راهی کربلا شده و زائران اربعین رقم قابل توجهی بوده که نشان دهنده رسوخ عشق امام حسین(ع) در دل ها است.

مهدی جدی جانباز قطع نخاعی نیروی انتظامی در حاشیه دیدار با دانش آموزان مدارس طرقبه شاندیز در گفتگو با طرقبه‌نیوز، اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس هشت سال امتحان بزرگ برای ملت ایران بوده است.

وی با بیان اینکه همیشه عیار بندگی انسان ها سنجیده می شود و در این امر شهدا پیروز امتحان هستند افزود: خودخواهی ما را به هدف نمی رساند بلکه دیگران خواهی ما را به آرامش می رساند.

این جانباز قطع نخاعی گفت: در این دنیا باید اعتقاد به جای ابدی و آخرت داشته باشیم لذا دنبال زرق و برق دنیای بی ارزش نباشیم چراکه با اعمال و دیگران خواهی به سعادت می رسیم.

وی با اشاره به اینکه الگوی دیگران خواهی، چهارده معصوم(ع) و زندگی پر بار امام حسین(ع) است افزود: عاشورا تا اربعین میلیون ها زائر راهی کربلا شده و زائران اربعین رقم قابل توجهی بوده که نشان دهنده رسوخ عشق امام حسین(ع) در دل ها است.

جدی تصریح کرد: امام حسین(ع) به عنوان الگوی دیگرخواه هدفمند، چراغ هدایت و کشتی نجات است و در صوت ندشتن چراغ هدایت به هلاکت می رسیم.

وی با بیان اینکه انسان های دیگران خواه در جامعه امروز ما شهدا هستند افزود: خیلی از شهدا در سن جوانی و نوجونی بودند که هزاران قطره خون برای اعتلای آینده روشن کشور و دفاع از ولایت فقیه ریخته شده است.

این جانباز قطع نخاعی خاطرنشان کرد: دشمن در پی تفرقه بین ما و ولایت است و لذا باید بدانیم زندگی خوب همین دیگران خواهی هدفمند است که با حرکت در مسیر شهدا میسر می شود.

وی افزود: شهدای دفاع مقدس انسان های بزرگی هستند و به برکت شهدا هر ساله هم به نمود قیام عاشورا و امام حسین(ع) علی الخصوص در حماسه اربعین با حضور کشورهای مختلف افزوده می شود که این امر نیاز به اندیشه دارد.

جدی گفت: امنیت و استقلال کشور تنها نتیجه فداکاری شهدا است و لذا دشمن نمی تواند به این کشور نگاه تجاوزگرانه کند و همین امر جانبازان را به آرامش می رساند.

وی با اشاره۴ هزار شهید نیروی انتظامی برای دفاع از دستاوردها و آرمانهای انقلاب، بزرگ منشی در دیگران خواهی افزود: هدف ها باید از رسیدن به قدرت به «خدمت» تبدیل شود و این نقطه قوت می باشد لذا در این مسیر با همت دانش آموزان و قشر جوان باید تلاش و کوشش کنیم.

انتهای پیام/

 

 

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *