رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر طرقبه شاندیز:

افتتاح ۵۲ پروژه با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در طرقبه شاندیز/ به هیچ وجه پروژه تکراری در دهه فجر افتتاح نمی شود

رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر طرقبه شاندیز گفت: در دهه فجر امسال ۵۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان طرقبه شاندیز افتتاح می شود.

به گزارش طرقبه نیوز، سید حسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیز و رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر گفت: در دهه فجر امسال ۵۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در شهرستان طرقبه شاندیز افتتاح می شود.

وی افزود: در بسیاری از این پروژه ها که کلنگ زنی می شود تأکید داریم که تکراری نباشد و قابل ذکر است که در شهرستان کلنگ زنی ناکام نداشته ایم.

فرماندار طرقبه شاندیز با اشاره به اینکه هر کدام از این پروژه ها اشتغالزایی برای شهرستان دارد اظهار کرد: همت شهرستان با رویکردهای حمایتی از معضلات و سنگ اندازی در واحدهای تولیدی جلوگیری کرده است.

وی افزود: باتوجه به بودن مشکلات باید مدیریت و تدبیر برای ادامه فعالت صورت گیرد.

حسینی ضمن تأکید بر اهمیت اشتغالزایی برای شهرستان تصریح کرد: باید موانع تولید و اشتغالزای در سطح شهرستان به حداقل برسد چراکه در این مسیر پیچ و خم های بسیاری را شاهد هستیم.

وی در مورد افتتاح احتمالی پروژه های تکراری افزود: پروژه ها در شهرستان به صورت فاز به فاز انجام می شود و در هر مدت زمانی مرحله ای از آن مورد فتتاح قرار می گیرد.

رئیس ستاد بزرگداشت دهه فجر طرقبه شاندیز گفت: به هیچ وجه پروژه های تکراری افتتاح نمی شود چراکه دارای تبعات منفی خواهد بود و در مکانی که کلنگ زنی انجام می شود تمام جوانب بررسی خواهد شد.

وی افزود: اتصال بلوک اردمه به مایان علیا نزدیک به ۱۶ کیلومتر است که این فاصله دارای مسیر کوهستانی است و جزو برنامه ها قرار گرفته است.

وی اتماماین مسیر را نیازمند زمان و منابع مالی دانست و خاطرنشان کرد: در حال حاضر اتصالات مسیر سربرج و مج در حال آسفالت است و به محض اینکه اعتباری دریافت شود به پروزه ها تزریق خواهد شد.

فرماندار طرقبه شاندیز گفت: گازرسانی بلوک اردمه و روستاهای کلاته آهن و دهبار در محله اتمام مناقصه است و امیدواریم در سال ۹۷ گازرسانی در این روستاها عملیاتی شود.

انتهای پیام/

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *