کشتی گیر شاندیزی پس از کسب جواز حضور در جام جهانی لهستان:

احتمال زیاد به دلیل هزینه‌های اعزام، در جام‌جهانی شرکت نمی‌کنم

کشتی گیر برجسته استان خراسان رضوی و شهر شاندیز در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جام جهانی در رشته فرنگی شرکت و حائز رتبه پنجم این سری از رقابت ها در سطح کشور و همچنین قهرمان استان شد که توانست جواز حضور در جام جهانی کشتی در کشور لهستان را به دست آورد.

 

به گزارش طرقبه نیوز، جواد نوروزی شاندیز کشتی گیر برجسته استان خراسان رضوی و شهر شاندیز در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جام جهانی در رشته فرنگی شرکت و حائز رتبه پنجم این سری از رقابت ها در سطح کشور و همچنین قهرمان استان شد که توانست جواز حضور در جام جهانی کشتی در کشور لهستان را به دست آورد.
این کشتی گیر وزن ۷۶ کیلوگرم شاندیزی با بیان اینکه با هزینه های شخصی در مسابقات انتخابی جام جهانی که در تهران برگزار شد، شرکت داشتم افزود: این احتمال بسیار قوی وجود دارد درصورت عدم حمایت مسئولین ورزشی به دلیل هزینه های اعزام، در جام‌جهانی کشور لهستان شرکت نداشته باشم.
نوروزی با اشاره به محقق نشدن وعده و عیدهای شهرداری های شهرستان، شرکت در اینچنین عرصه های ورزشی بین المللی را فرصت بسیار مناسب برای معرفی کشتی شهرستان در سطح کشور و همچنین کسب تجارب گرانبها برای استعدادهای منطقه دانست.
انتهای پیام/

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *