امام جمعه طرقبه:

آمریکا قصد احیای داعش در کشور افغانستان را دارد

امام جمعه طرقبه با اشاره به ایجاد داعش توسط ایادی دشمن و استکبار جهانی در منطقه گفت: :آمریکا قصد دارد داعش را در کشور افغانستان ایجاد و تقویت کند و شاهد هستیم که صد ها انسان مظلوم را به شهادت رساندند.

به گزارش طرقبه نیوز، حجت الاسلام ایزدی در نماز جمعه این هفته شهر طرقبه که در محل مصلی این شهر برگزار شد با اشاره به مناسبت های هفته از جمله روز ملی فناوری، روز نیروی هوایی و دیدار تاریخی با امام خمینی(ره) گفت: دهه فجر امسال به دلیل تقارن با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) فجر فاطمی نام گرفته است.

وی افزود: در آستانه دهه چهارم عمر با برکت انقلاب اسلامی هستیم که شاهد فراز و فرودهایی بوده ایم که بایستی قدردان امام(ره) و شهدا باشیم.

امام جمعه طرقبه با بیان اینکه در طول تاریخ همیشه دو جریان حق و باطل در برابر هم صف آرایی داشته اند و شروع این خط از زمان حضرت آدم بوده و تا ظهور حضرت ولی عصر(عج) به لحاظ امتحان بشر ادامه خواهد داشت.

وی افزود: دشمن در ابتدای اسلام توطئه ها فراوان از زمان پیامبر اکرم(ص) و شهادت حضرت فاطمه(س) داشته و از روز اول خلقت بشر جریان باطل به همه چیز متمسک شده است.

حجت الاسلام ایزدی تصریح کرد: انقلاب اسلامی نیز مورد هجوم دشمن قرار گرفت اما با رهبری و درایت امام خمینی(ره) دست قدرت خداوند نمایان شد.

وی با اشاره به استقبال مردم از امام(ره) و بیرون کردن شاه خائن از این کشور افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی دهه فجر شکل گرفت و البته تمام توطئه های دشمن در قبال رهبر کبیر انقلاب نیز بی نتیجه ماند.

امام جمعه طرقبه خاطرنشان کرد: مسیر حق با وجود تلاش های دشمن در حال پیشرفت است و هر دهه نسبت به گذشته پایه های انقلاب اسلامی قوی تر شده است.

وی با اشاره به ایجاد داعش توسط ایادی دشمن و استکبار جهانی در منطقه افزود:آمریکا قصد دارد داعش را در کشور افغانستان ایجاد و تقویت کند و شاهد هستیم که صد ها انسان مظلوم را به شهادت رساندند.

امام جمعه طرقبه گفت: دشمنان اسلام به طرق مختلف دشمنی خود را ادامه می دهند و امروز نیز در افغانستان به عنوان کشوری ارزشمند  به لحاظ همسایگی با کشورهای مهم و به بهانه های مختلف قصد فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه امروز آمریکا به صراحت اعلام می کند دشمن ما ایران اسلامی است افزود: ٖآمریکا از این اقدامات هدف ایجاد امنیت برای رژیم صهیونیستی را دنبال می کند و در این زمینه توطئه هایی را وعده داده است که بایستی با وحدت و مقاومت ملت ها مانند عراق و سوریه در برابر استکبار جهانی با انسجام مقاومت و ایستادگی صوت گیرد.

انتهای پیام/

 

 

 کانال خبری شهرستان طرقبه شاندیز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *